Naučíme aj totálnych darebákov!

O nás

Sme jazyková škola pôsobiaca v Piešťanoch a v Novom Meste nad Váhom, ktorá si môže dať prívlastok „rodinná“. Naším cieľom nie je rásť do veľkosti dinosaura, ale budovať kvalitu. Od toho sa odvíja štýl našej práce: Radosť, škola hrou, trénovanie praktických zručností, nadväzovanie priateľstiev. Ponúkame kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, ruského, španielskeho, francúzskeho a portugalského jazyka. V našej ponuke nechýba, samozrejme, ani slovenčina pre cudzincov.

 

Skypers ľudia

 

Prečo my?

Mnohí z vás už skúsili nejaký jazykový kurz - a často s malým efektom. Máme pre vás radu: Nevyhadzujte peniaze na amatérov s neprofesionálnym prístupom a v kuchynských podmienkach. Vieme, že jazyky sa človek učí najrýchlejšie, keď je vystavený situácii, kde mu rodný jazyk nepomôže. Snažíme sa tieto podmienky napodobniť a dosahujeme v tom výborné výsledky. Najefektívnejšie sú naše VIP a VIP 2 kurzy, ktoré vám vieme „ušiť na mieru“.

 

Život v Skypers


Ak máte radi spoločnosť, študovať môžete v malej skupinke 3-6 ľudí. Väčšie skupiny máme len výnimočne, pri akciových kurzoch, ktoré sú spravidla lacnejšie.


V prípade, že potrebujete napredovať rýchlejšie, odporúčame individuálny kurz – VIP (len vy a lektor), alebo VIP 2 (vy, plus váš kamarát/partner a lektor). Sami si určíte aké dlhé majú byť hodiny a ako často budete kurz navštevovať.


Množstvo rôznych učebníc študentov mätie. Z čoho sa učiť? Odpoveď je jednoduchá: najlepšie sú tie knihy a ten postup, ktorý je vám sympatický a ktorý sa najviac priblíži vašim očakávaniam. Pomôžeme vám s výberom správneho kurzu, otestujeme vás a nájdeme učebnicu, ktorá bude spĺňať vaše predstavy. Za najpodstatnejšiu súčasť výučby považujeme správne študentov motivovať. Pretože vieme, ako prebudiť vašu motiváciu, nebojíme sa povedať, že naučíme aj najväčších darebákov


Fotogaléria