Naučíme aj totálnych darebákov!

Novinky

Na leto 2019 sme pre vás pripravili skvelé prekvapenie: ZĽAVU 35 % na všetky jazykové kurzy angličtiny s rodeným hovorcom a všetky kurzy nemčiny v našej ponuke. Stačí si len vybrať jazyk a formu kurzu  a zavolať nám na 033/7740164, alebo 0917 920 556.

Predaj zľavy začína 25. júna a pokračuje celé prázdniny.

Podmienky zľavy sú jednoduché:

- zľavnený kurz treba ukončiť do 15. septembra

- pri individuálnych kurzoch  a VIP 2 je minimálny rozsah kurzu šesť zakúpených hodín.

Pre porovnanie sme pre vás pripravili tabuľku bežných cien a cien po zľave:

Pre viac informácií volajte na hore uvedené čísla, alebo píšte na info@skypers.sk
 

Hello!  My name is Nicole.  I’m a native English speaker – a New Yorker, with roots in Piestany. Actually, I’m a new citizen of Slovakia.  Before resettling in Slovakia, I worked for many years as a sociology professor at different universities in New York City, including the City University of New York and Columbia University, where I earned my PhD.  I have also taught English in Prague, and I am excited to continue this work here in Piestany.  I love teaching because I love learning -- they are two sides of the same coin, after all.  As someone who is currently studying Slovak – a language I grew up speaking, along with Czech, call it "Czecho-Slovak -- I can definitely relate to the challenges and pleasures of foreign language study.  So feel free to make mistakes.  I do all the time.  That’s how we learn! 

Ahoj! Volám sa Nicole a som Newyorčanka s koreňmi v Piešťanoch, kde ma to ťahalo natoľko, že som sa sem nedávno presťahovala a stala som sa slovenskou občiankou. V New Yorku som dlhé roky prednášala sociológiu na viacerých univerzitách, medzi inými na City University of New York a na Kolumbijskej univerzite, kde som získala titul PhD. V minulosti som tiež učila angličtinu v Prahe a som nadšená, že v tejto práci môžem pokračovať v Piešťanoch. Milujem učenie, pretože milujem aj štúdium – sú to vlastne dve strany jednej mince. Som v situácii, keď spolu snovým občianstvom objavujem aj moju novú reč. Ako dieťa Čecha a Slovenky hovorím akousi čecho-slovenčinou, pričom v slovenčine sa snažím momentálne zlepšiť. Preto veľmi dobre rozumiem všetkým výzvam aj radostiam, ktoré prináša štúdium cudzieho jazyka. Tak sa nebojte robiť chyby. Ja ich robím neustále. Je to dôležitá súčasť učenia sa, s ktorým vám rada pomôžem!

Hodiny s Nicole si môžete dohodnúť mailom na info@skypers.sk, alebo telefonicky na 0917 920 556.
 

Náš nový lektor na francúzsku konverzáciu je Alain. Rodák z Bazileju má švajčiarske aj francúzske občianstvo. Študoval ekonómiu a manažment medzinárodného obchodu vo Švajčiarsku, Nemecku, Holandsku a Veľkej Británii. Štúdium zavŕšil v roku 2008 magisterským titulom v odbore Projekt manažment vo francúzskom Mulhouse. Jeho rodným jazykom je francúzština, ale plynule hovorí anglicky aj nemecky. Dohovoríte sa s ním aj po slovensky, pretože jeho otec má slovenské korene.

Alain je spoluautorom viacjazyčnej encyklopédie „The Manager’s quick reference“. Okrem iného je má certifikát z neurolingvistického programovania (NLP) a dodatočný certifikát NLP Business Essentials, ktorý získal v Thajsku na Bangkok School of Management. „Vyrastal som multikultúrnej rodine, ktorá naštartovala moja lásku k jazykom, cestovaniu a objavom,“ hovorí o sebe. „Verím, že každý si je strojcom svojho šťastia a každý môže dostať po čom túži, ak si uvedomí, čo už má.“ Ako pravý Francúz aj Alain miluje pohár červeného vína, pesničky Norah Jones a čerstvý chlieb s maslom.

Hodiny s Alainom si môžete dohodnúť mailom na info@skypers.sk, alebo telefonicky na 0917 920 556.