Naučíme aj totálnych darebákov!

Novinky

Špeciálna letná akcia: Refreš jazyka pred dovolenkou
 

Na leto 2018 sme v spolupráci s cestovnou agentúrou Španielsky vtáčik (www.spanielsky-vtacik.sk) pripravili špeciálnu akciu pre dovolenkárov. V prípade, ak si vyberiete minimálne jednotýždňový zájazd v tejto agentúre, dostanete v cene zájazdu dve hodiny konverzačnej prípravy užitočných fráz pre cestovateľov.

Na výber máte konverzáciu v angličtine, nemčine, taliančine alebo španielčin.

Podmienky v skratke:

*  na výber sú VŠETKY dovolenkové destinácie z online katalógu  na stránke online cestovnej agentúry Miroslava Mráziková

* akcia refreš jazyka sa vzťahuje na minimálne týždňovú dovolenku v termíne 1.7.- 30.9.2018

*  na refreši užitočných fráz sú vítaní aj vaši spolucestujúci

*  INFO v Jazykovej škole SKYPERS, Kukučínova 19, Piešťany   0917 920 556 (infokypers.sk) a v cestovnej agentúre Španielsky vtáčik (p. Miroslava Mráziková   0949 217 235 ), alebo svet@spanielsky-vtacik.sk

 

Náš nový lektor na francúzsku konverzáciu je Alain. Rodák z Bazileju má švajčiarske aj francúzske občianstvo. Študoval ekonómiu a manažment medzinárodného obchodu vo Švajčiarsku, Nemecku, Holandsku a Veľkej Británii. Štúdium zavŕšil v roku 2008 magisterským titulom v odbore Projekt manažment vo francúzskom Mulhouse. Jeho rodným jazykom je francúzština, ale plynule hovorí anglicky aj nemecky. Dohovoríte sa s ním aj po slovensky, pretože jeho otec má slovenské korene.

Alain je spoluautorom viacjazyčnej encyklopédie „The Manager’s quick reference“. Okrem iného je má certifikát z neurolingvistického programovania (NLP) a dodatočný certifikát NLP Business Essentials, ktorý získal v Thajsku na Bangkok School of Management. „Vyrastal som multikultúrnej rodine, ktorá naštartovala moja lásku k jazykom, cestovaniu a objavom,“ hovorí o sebe. „Verím, že každý si je strojcom svojho šťastia a každý môže dostať po čom túži, ak si uvedomí, čo už má.“ Ako pravý Francúz aj Alain miluje pohár červeného vína, pesničky Norah Jones a čerstvý chlieb s maslom.

Hodiny s Alainom či Dionom si môžete dohodnúť mailom na info@skypers.sk, alebo telefonicky na 0917 920 556.