Naučíme aj totálnych darebákov!

Kurz španielčiny

Anglicky a nemecky vie takmer každý. Je najvyšší čas naučiť sa iný jazyk. Preto aj v tomto roku pokračujeme v kurzoch španielčiny, po angličtine, hindštine a čínštine je to štvrtý najrozšírenejší jazyk na svete.

 

Ponúkané úrovne kurzov

Bercelona

 

Úplný začiatočník A1 CEFR
Falošný začiatočník A2 CEFR
Mierne pokročilý B1 CEFR
Stredne pokročilý B2 CEFR
Pokročilý C1 CEFR
Skúsený používateľ C2 CEFR
Prípravy na medzinárodný certifikát DELE

 

Základné info o kurzoch španielčiny

  • Pre začiatočníkov, mierne pokročilých, aj skúsených používateľov
  • Kvalifikovaní slovenskí lektori, alebo rodení hovorcovia španielčiny
  • Zabezpečíme všetky najnovšie študijné materiály
  • Malé skupinky
  • Príprava na bilingválne gymnázium.

 

Naši lektori


Miroslava Mráziková

 

Pôsobila som ako sprievodkyňa cestovného ruchu v Španielsku a Južnej Amerike, čo ma podnietilo učiť sa španielsky. Úspešne som absolvovala skúšku z úrovne C1 (podľa oficiálnej charakteristiky som teda "skúseným používateľom jazyka") na Univerzita v Málage, kde som žila päť rokov. Naučila som sa španielčinu v Španielsku tesne pred 40-tkou, takže sa neváhajte pustiť do štúdia jazyka v ktoromkoľvek veku! Rada vám s tým pomôžem.  

 

 

 

 

 
Yaiza de la Cruz

 

Pochádzam z Kanárskych ostrovov, ale pred rokom som sa rozhodla prísť na Slovensko. Vyštudovala som anglický jazyk, ktorý som aj vyučovala v Španielsku. Mojim hlavným oborom a srdcovou záležitosťou je ale španielčina, učiteľstvo ktorej som vyštudovala v Madride. Okrem magisterského titulu v tomto obore mám aj DELE certifikát. Tu v Piešťanoch učím oba jazyky a baví ma to, mám zlatých študentov. Viem prispôsobiť učebné metódy na mieru študentovi a moje hodiny sú dynamické.

 

 

 

  

Josh Barrera García

 

Učím už od šestnástich, pretože ma to jednoducho veľmi baví. Mám síce španielske korene a mám vynikajúcu španielčinu, ale mojou hlavnou vášňou je angličtina. Do dvadsiatich rokov som žil v Spojených štátoch, potom som študoval v Španielsku, kde som získal magisterský titul v oblasti učenia angličtiny ako cudzieho jazyka. Pred rokom som sa ocitol tu v Piešťanoch a odvtedy som pripravil mnohých študentov na oficiálne jazykové skúšky (Cambridge Exams), pomohol viacerým tínedžerom pochopiť angličtinu, zlepšiť známky a hlavne, užívať si tento krásny jazyk.
 

Neprehliadnite