Naučíme aj totálnych darebákov!

Kurz španielčiny

Anglicky a nemecky vie takmer každý. Je najvyšší čas naučiť sa iný jazyk. Preto otvárame aj kurzy španielčiny, po angličtine, hindštine a čínštine  štvrtého najrozšírenejšieho jazyka na svete. V tomto školskom roku plánujeme otvoriť nové kurzy pre začiatočníkov, falošných začiatočníkov aj pokročilých. Využite jedinečnú príležitosť konverzovať zoči-voči s rodeným hovorcom španielčiny, ktoré ponúkame v SKYPERS. Pre tých, ktorí si trúfajú, je ponuke aj možnosť učiť sa španielčinu prostredníctvom angličtiny (naša lektorka Yaiza je rodená Španielka, ale vyštudovala aj angličtinu).

 

Ponúkané úrovne kurzov

Bercelona

 

Úplný začiatočník A1 CEFR
Falošný začiatočník A2 CEFR
Mierne pokročilý B1 CEFR
Stredne pokročilý B2 CEFR
Pokročilý C1 CEFR
Skúsený používateľ C2 CEFR
Prípravy na medzinárodný certifikát DELE

 

Základné info o kurzoch španielčiny

  • Pre začiatočníkov, mierne pokročilých, aj skúsených používateľov
  • Kvalifikovaní slovenskí lektori, alebo rodení hovorcovia španielčiny
  • Zabezpečíme všetky najnovšie študijné materiály
  • Malé skupinky
  • Príprava na bilingválne gymnázium.

 

Naši lektori


Miroslava Mráziková

 

Pôsobila som ako sprievodkyňa cestovného ruchu v Španielsku a Južnej Amerike, čo ma podnietilo učiť sa španielsky. Úspešne som absolvovala skúšku z úrovne C1 (podľa oficiálnej charakteristiky som teda "skúseným používateľom jazyka") na Univerzita v Málage, kde som žila päť rokov. Naučila som sa španielčinu v Španielsku tesne pred 40-tkou, takže sa neváhajte pustiť do štúdia jazyka v ktoromkoľvek veku! Rada vám s tým pomôžem.  

 

 

 

 

 
Yaiza de la Cruz

 

Pochádzam z Kanárskych ostrovov, ale pred rokom som sa rozhodla prísť na Slovensko. Vyštudovala som anglický jazyk, ktorý som aj vyučovala v Španielsku. Mojim hlavným oborom a srdcovou záležitosťou je ale španielčina, učiteľstvo ktorej som vyštudovala v Madride. Okrem magisterského titulu v tomto obore mám aj DELE certifikát. Tu v Piešťanoch učím oba jazyky a baví ma to, mám zlatých študentov. Viem prispôsobiť učebné metódy na mieru študentovi a moje hodiny sú dynamické.

 

 

 

 


Neprehliadnite


Fotogaléria