Naučíme aj totálnych darebákov!

Kurz nemčiny

Nemčina je jeden z najrozšírenejších svetových jazykov. V Európskej únii je to rodný jazyk najväčšieho počtu ľudí a vďaka veľkým obchodným aktivitám, ktoré majú nemecké firmy na Slovensku má štúdium nemčiny výborné uplatnenie. Kurzy prebiehajú v Piešťanoch a pre firmy aj v okolitých mestách a obciach v regióne.

 

Nemecko Berlín

Ponúkané úrovne kurzov nemčiny

 

Úplný začiatočník A1 CEFR
Falošný začiatočník A2 CEFR
Mierne pokročilý B1 CEFR
Stredne pokročilý B2 CEFR
Pokročilý C1 CEFR
Skúsený používateľ C2 CEFR
Príprava na Goethe-Zertifikat

 

Naši lektori


Bohatá skúsenosť, vysoká odbornosť, štúdium v zahraničí. U každého lektora považujeme za samozrejmosť absolvovanie minimálne jednej štátnej skúšky z jazyka.
 

Eva Vančová

Som lektorka nemeckého jazyka s dlhoročnými skúsenosťami. Do nemčiny som sa zamilovala počas niekoľkoročného pobytu v Bavorsku, kde som tento jazyk aj študovala. Učiteľstvo je vo mne po rodičoch hlboko zakorenené, a preto som svoju lásku k jazyku a nemeckej kultúre po štátniciach (C1, C2) pojala ako osobnú misiu - zasväcovať študentov do KRÁSY nemčiny, ktorú často na prvý pohľad nevidno. Snažím sa tvoriť hodiny šité študentom na mieru.

 

 

 

 

 
Mariana Horniaková

Študovala som na Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre s rozšíreným vyučovaním nemeckého jazyka, kde ma učili aj pedagógovia z nemecky hovoriacich krajín. Potom som pokračovala v štúdiu učiteľstva nemčiny na UK v Bratislave. Šesť rokov som pôsobila v školstve. Študovala som aj psychológiu a viem nájsť tie správne cesty, ako pracovať so študentmi tak, aby sa cítili motivovaní. Som mimoriadne trpezlivá a nemčina je mojou vášňou, z ktorej môžem spraviť aj vašu.   

 

 

 

 
Zuzana Hundáková

Mám skúsenosti s tlmočením a prekladaním z nemčiny, v súčasnosti sa venujem najmä učeniu. Študovala som vo Viedni aj v Mníchove, kde som si okrem slovnej zásoby vycibrila aj výslovnosť. Som energická a také sú aj moje hodiny. Vynikajúco ovládam aj anglický jazyk a dokážem učiť nemčinu cez angličtinu. Mojimi študentmi sú deti od päť rokov až po dospelých.

 

 
 

PROGRAM VIP PASS

V prípade, že chcete chodiť na kurz formou one-to-one (jeden žiak, jeden lektor), prípadne ste iba dvaja (manželia, obchodní partneri, spolupracovníci z jednej firmy a pod), môžete využiť náš program VIP PASS, alebo VIP PASS 2.

 

Zaručujeme vám v ňom, že lektor sa bude venovať iba vám a do vašej miniskupiny už nebudú zaradení iní študenti.

 

Čo ponúkame okrem profesionality 

  • školu hrou
  • malé skupinky do 6 študentov
  • bohaté skúsenosti lektoriek
  • učebné materiály schválené MŠ SR
  • nemčinu naučíme aj totálnych darebákov!