Naučíme aj totálnych darebákov!

Kurz angličtiny

Angličtina je medzinárodný dorozumievací prostriedok číslo jeden. Je najčastejším jazykom obchodníkov, diplomacie, online komunikácie, pop kultúry, vedy a medzinárodných študentských programov. Radi vám pomôžeme vstúpiť medzi anglicky hovoriacich profesionálov.

Naši lektori prešli intenzívnou prípravou v anglickom jazyku a okrem medzinárodných certifikátov majú aj slovenskú štátnu skúšku z jazyka. Nezameriavame sa však len na jeden spôsob vyučovania. Ako skúsení pedagógovia vieme, že jednostranné použitie výlučne jednej metódy (napr. len priamej metódy, ústnej komunikácie, či prílišného zamerania na gramatiku) vedie do slepej uličky. Preto vo svojej praxi používame kombináciu tých najlepších a najmodernejších vyučovacích metód a učebníc, ktoré vás najrýchlejšie privedú k požadovanému cieľu.  


Londyn a Big Ben

Ponúkané úrovne kurzov angličtiny

 

Úplný začiatočník A1 CEFR
Falošný začiatočník A2 CEFR
Mierne pokročilý B1 CEFR
Stredne pokročilý B2 CEFR
Pokročilý C1 CEFR
Skúsený používateľ C2 CEFR
Príprava na Cambridge ESOL

 

Lektori

 

Bohatá skúsenosť, vysoká odbornosť, osobnostné kvality a štúdium v zahraničí. To všetko vyžadujeme od každého lektora. Za samozrejmosť považujeme absolvovanie minimálne jednej štátnej skúšky z jazyka a univerzitné vzdelanie.

Aj počas školského roka sa môžete prihlásiť na skupinový, či individuálny konverzačný kurz s rodeným hovorcom.

Skypers učebne

PROGRAM VIP PASS

V prípade, že chcete chodiť na kurz formou one-to-one (jeden žiak, jeden lektor), prípadne ste iba dvaja (manželia, obchodní partneri, spolupracovníci z jednej firmy a pod), môžete využiť náš program VIP PASS, alebo VIP PASS II.

Zaručujeme vám v ňom, že lektor sa bude venovať iba vám a do vašej miniskupiny už nebudú zaradení iní študenti. Ďalšou výhodou tohto typu kurzu je vyššia flexibilita a rýchlejšie napredovanie ako v klasickom skupinovom kurze.

 

ANGLIČTINA PRE DETI OD 5 ROKOV - mesačné kurzy

Skôr, ako sa rozhodnete pre kurz angličtiny pre vaše dieťa, overte si, či lektorka, ktorej ho zveríte, spĺňa požiadavky Ministerstva školstva SR na vzdelanie pedagogických pracovníkov. V SKYPERS túto požiadavku považujeme za samozrejmosť.

 

 Čo ponúkame okrem profesionality

  • školu hrou
  • malé skupinky do 6 detí
  • bohaté skúsenosti lektoriek
  • učebné materiály schválené MŠ SR
  • naučíme aj malých „darebáčikov“

 

ANGLIČTINA PRE MATURANTOV
 

V každom školskom roku máte možnosť si prehĺbiť vedomosti z maturitných otázok a pripraviť sa na zvládnutie skúšky dospelosti. Skúsení lektori vás prevedú cez úrovne B1 a B2 európskeho referenčného rámca bezbolestne a bez stresov.

Ak si chcete otestovať angličtinu, vyskúšajte placement test vyvinutý univerzitou v Oxforde.

 

Neprehliadnite


Fotogaléria